Задати питання

Головні моменти при виборі теплої підлоги під ламінат

Головні моменти при виборі теплої підлоги під ламінат

Ламінат – одне з найбільш популярних підлогових покриттів. Йому притаманні такі якості, як привабливий зовнішній вигляд, різноманітність текстур і кольорів, простота догляду, довгий термін експлуатації. Він може бути використаний в приміщеннях, де укладається тепла підлога. Для досягнення бажаного ефекту від даного поєднання необхідно звернути увагу на кілька факторів.

Що потрібно врахувати при укладанні теплої підлоги під ламінат

При безлічі позитивних характеристик ламінат має один істотний недолік: матеріал має низьку теплопровідність. Тобто нагрівання відбувається довго, а процес віддачі тепла займає чимало часу.

Для легкого підігріву підлоги з ламінатом можна використовувати будь-який вид теплих підлог. Якщо ж планується використовувати теплі підлоги в якості основного джерела тепла в приміщенні, необхідно вибрати джерело нагріву, здатне забезпечити швидке зростання температури до високих показників.

Кращими системами, рекомендованими фахівцями, є такі конструкції:

  • інфрачервона плівкова підлога;
  • водяна тепла підлога

Інфрачервона тепла підлога підходить для установки в квартирах і приватних будинках. Водяну теплу підлогу рекомендується монтувати в котеджах і заміських будинках.

Особливості укладання інфрачервоного плівкового покриття

Інфрачервона тепла підлога під ламінат забезпечить хорошу тепловіддачу і досить швидке підвищення температури повітря в кімнаті. Укладання матеріалу відбувається поетапно:

  1. Очищення поверхні підлоги від сміття і пилу.
  2. Усунення тріщин і відколів на бетонній або дерев’яній підлозі.
  3. Укладання шару гідроізоляції з ефектом тепловідбивання (поліпропіленове покриття).
  4. Розкрій і порізка плівкового матеріалу. При цьому виключаються місця розташування предметів меблів.
  5. Монтаж теплої підлоги і підключення до термостату і мережі.
  6. Установка ламінату.

Процес монтажу водяної теплої підлоги

Водяна тепла підлога під ламінат монтується в стяжку з піску та цементу. Такий спосіб забезпечить рівномірний, достатній по температурі, нагрів всієї поверхні підлоги.

Перед укладанням труб поверхня підлоги вирівнюється, очищається від сміття. Настилається гідроізоляційний матеріал, монтується армована сітка. Після закінчення монтажу труб конструкція заливається цементно-піщаним розчином.
Щоб грамотно провести монтажні роботи, зверніться за допомогою до кваліфікованих досвідчених майстрів.

Поделиться ссылкой