Задати питання

Монтаж електричної теплої підлоги

Укладання електричної теплої підлоги – процес, який вимагає не тільки спеціальних навичок, а й базових знань про принципи роботи даного обладнання. Особливо цього потребує тепла підлога електрична під плитку, монтаж якої, чомусь викликає найбільші труднощі у «фахівців», хоча нам причини цих утруднень не дуже-то і зрозумілі. Але про все по порядку.

Монтаж електричної теплої підлоги: ціна, види, технології та наслідки помилок.

Ціна і експлуатаційні характеристики теплої підлоги залежать від наступних факторів:

  • типу нагрівальних елементів (кабель, мат або плівка), їх загальної довжини, потужності і географії виробництва;
  • геометрії приміщення і рівня нерівності підлог (визначає багато в чому тип нагрівача і товщину бетонної стяжки);
  • способи укладання нагрівачів (в стяжку, під плитку або під декоративне покриття).

Що стосується  першого фактора, то всі різновиди нагрівачів знаходяться приблизно в одному ціновому діапазоні (кабель трохи дешевше), що дозволяє говорити про те, що остаточний вибір скоріше залежить від уподобань клієнта.

Фактор номер два – конструктивно-експлуатаційний. Чим більша нерівність підлог – тим більша кількість бетону знадобиться для їх вирівнювання, і тим дорожче буде вартість робіт і системи в цілому. Однак принципової різниці між укладанням нагрівальних кабелів і матів – немає, якою б «товстою» не була стяжка.

Фактор три – суто експлуатаційний. Чим простіше укласти нагрівальні елементи (найпростіший – монтаж плівкової теплої підлоги під паркет або ламінат), тим дешевше вся система. Від себе зауважимо, що з метою оптимізації монтажу та мінімізації витрат, вибір того чи іншого типу обладнання повинен визначатися в індивідуальному порядку.

Що стосується наслідків помилок, вони завжди однакові: повна або часткова непрацездатність системи вже зі старту, розтріскування стяжки, перегрів і перегорання елементів в процесі експлуатації. Що стосується причин поломок – вони так само однакові і це, на жаль, порушення технології укладання (особливо під кахель).

Електрична тепла підлога: відгуки як спосіб не помилитися з вибором

Сьогодні, з метою економії часу, багато хто звертається за інформацією до мережі Інтернет взагалі і до відгуків зокрема. З одного боку це зручно, з іншого – представлена ​​картинка не може бути достовірною на 100% і причиною тому, в першу чергу, недобросовісна конкуренція гравців ринку.

Відгуки, як спосіб отримання різнобічної інформації, допоможуть Вам виділити ті категорії товарів, які не варто купувати через незадовільну якість або захмарну ціни. Допоможуть вони також визначитися з монтажними фірмами, адже кінцевий клієнт, як ніхто інший, може оцінити якість робіт і рівень кваліфікації фахівців.

Короткий інструктаж для тих, хто планує обладнати своє житло системою «електрична тепла підлога»

  • розрахунок і проектування електричної теплої підлоги, а також кількість усіх необхідних для системи матеріалів буде залежати від стану приміщень, де планується її укладання;
  • підбір нагрівачів повинен виконуватися індивідуально на основі даних про приміщення;
  • на кожний різновид теплої підлоги СВОЯ технологія укладання;
  • плануючи теплу підлогу електричну під плитку, монтаж слід довірити професіоналам, а не дилетантам;
  • рекомендації по монтажу – це не дані з інтернету про крок укладання дроту – це ДОСТи, ОСТи, ДСТУ, БНіП і рекомендації виробників;
  • якщо роботу виконує фахівець / організація – вимагайте укладення договору і гарантії на роботу.

Відзначимо також, що фахівці Інсталсіс готові взятися за проекти по інсталяції теплої підлоги будь-якої складності в Києві та передмісті. Звернувшись до нас, Ви отримаєте високу якість за доступними цінами.

Поделиться ссылкой