Задати питання

Монтаж підлогового кондиціонера: особливості та види обладнання

Коли мова заходить про кондиціонери, ми представляємо настінні або стельові блоки. Але існують ще підлогові системи. Їх вибирають рідше і тільки в тому випадку, якщо неможливий монтаж інших видів.

Найчастіше встановлюють підлогові кондиціонери трьох видів:

  • моноблоки стаціонарні з рукавом для відводу повітря;
  • мобільні без повітропровода (спеціальної установки не вимагає);
  • спліт-системи з підлоговим розміщенням, які працюють, подаючи струмінь повітря уздовж стіни до стелі.

Установка підлогового кондиціонера у вигляді моноблока легша. Її можна здійснити своїми руками. Невелика складність тільки в тому, що потрібно правильно відвести дренажний шланг назовні. Звичайно, його можна просто викинути через відкрите вікно або кватирку, але краще приєднати до встановленої віконної вставки. Вона не буде допускати проникнення повітря з вулиці. Цей спосіб найбільш зручний і практичний.

Монтаж підлогового кондиціонера спліт-системи

Він складніший. Це обладнання менш поширене, тому не всі фахівці-монтажники мають хороший досвід установки. Недостатньо просто купити дороге обладнання, ще потрібно правильно його встановити. Для якісного монтажу звертайтеся за допомогою до компанії Інсталсіс. Встановити кондиціонер (Київ), ціна  монтажу якого буде розрахована в кожному конкретному випадку по-різному, нам не представляє великих труднощів.

Вам необхідно знати: які монтажні роботи будуть проведені нами.

  • Встановимо внутрішній блок кондиціонера так, щоб не заважали сторонні предмети для вільного забору повітря. Він повинен кріпитися строго горизонтально і далі від джерел тепла. Спеціального кріплення не вимагає. Але після прокладки всіх комунікацій пересувати його вже не можна.
  • Підготуємо комунікаційний канал (або говорять: проштробимо канал), через який буде з’єднаний зовнішній і внутрішній блоки. Канал прорізають так, щоб був невеликий ухил в сторону вулиці.
  • Встановимо зовнішній блок там, де є хороші умови для повітрообміну (балкон, лоджія, стіна під вікном і пр.). Його установка – найбільш трудомісткий процес, так як модуль важкий, а роботи часто потрібно проводити на великій висоті. Можливо, буде потрібно спеціальна техніка або послуги альпініста.
  • Підключимо необхідні елементи. Перевіримо систему за допомогою спеціальної програми.

Наша компанія готова здійснити монтаж підлогового кондиціонера, надавши весь комплекс послуг.

Поделиться ссылкой