Задати питання

Навіщо потрібні спліт-системи кондиціонування?

Сучасне приміщення, в якому ми проводимо більшу частину часу, вже не представляється без системи кондиціонування. Потреба в установці спліт-системи виникає особливо в жарку погоду. Кожен скаже, що приємніше знаходитися в приміщенні з комфортною температурою, ніж у задушливому. У таких ситуаціях на допомогу приходить монтаж систем кондиціонування .

Установка спліт-систем для комфортного мікроклімату

В першу чергу, кондиціонер встановлюється для того, щоб забезпечити приміщення вказаною температурою, яка не повинна перевищувати 24 градуси. Сучасні спліт-системи здатні не тільки охолоджувати повітря, але і осушувати його, зволожувати, очищати, допомагати опалювати приміщення і функціонувати в якості вентиляції. В основному вони призначаються для створення здорового мікроклімату приміщення. У режимі нагріву кондиціонер починає працювати в якості теплового насосу, але включати його можна тільки при плюсовій температурі на вулиці, інакше обладнання вийде з ладу. Функцію осушення повітря можна використовувати у вологих приміщеннях або перед дощем, коли «парить». Очищення повітря відбувається за рахунок фільтрів тонкого очищення. Деякі спліт-системи здатні повітря іонізувати, мати антибактеріальний фільтр.

Монтаж спліт-систем під різні завдання

Виробники пропонують кілька видів даного обладнання, яке призначене для установки в різних приміщеннях.

  • Класичні моделі призначені для охолодження повітря в одному приміщенні і встановлюються на стіну, стелю або підлогу. Вони мають відповідні назви: настінні, стельові або підлогові. Якщо внутрішніх блоків кілька, то це мульти спліт-система. Вона може охолоджувати декілька кімнат відразу. Підлогові кондиціонери встановлюють там, де не можна порушувати архітектурні особливості приміщення: виставкові зали, музеї та ін.
  • Касетні моделі призначені для тих приміщень, де є підвісні стелі. Охолоджені потоки повітря викидаються на чотири сторони, тому такі кондиціонери ефективні для великих приміщень: ресторанів, кафе, магазинів, столових та ін. Сучасний дизайн і дуже привабливий вигляд відносять до основних переваг таких спліт-систем.
  • Колонні моделі ідеально підходять для величезних приміщень: кінозалів, кінотеатрів, конференц-залів та ін. Вони схожі на великі шафи, мають складну конструкцію і встановлюються тільки фахівцями. Колонні спліт-системи можуть не тільки охолоджувати повітря, але і нагрівати його.

Крім цього, необхідно знати деякі нюанси установки. Так, наприклад, в дитячій кімнаті потрібно здійснити монтаж спліт-системи так, щоб потоки повітря рівномірно розподілялися, і не виникало протягів. Кондиціонер для спальні краще вибрати безшумний. Для кожного приміщення рекомендується здійснити установку спліт-системи оптимального варіанту.
Зараз випускають моделі, здатні виконувати різні завдання в автоматичному режимі.

Поделиться ссылкой