Задати питання

Переваги теплового насосу системи повітря-вода

Тепловий насос системи повітря-вода – високоефективна система опалення, за допомогою якої можна опалювати як невеликий будинок, так і великий особняк. Вона відрізняється економністю, адже для роботи не потрібно використовувати тверде паливо або газ. Система забирає тепло з вуличного повітря. При цьому вона може ефективно працювати і в умовах зими, адже зовсім не обов’язково, щоб повітря за вікном було теплим. Тепловий насос сам його нагріває, після чого доставляє в приміщення. Розглянемо докладніше переваги теплового насоса даного типу.

Подключение теплового насоса

Тепловий насос системи повітря-вода: чим він хороший?

  • Відмінна енергоефективність. Споживаючи 1 кВт електричної енергії, насос видає до 5 кВт теплової енергії. За цим показником дана система набагато випереджає інші опалювальні пристрої, включаючи твердопаливні котли.
  • Недорогий і простий монтаж. Так як цей тепловий насос бере тепло з повітря, немає необхідності проводити важкі бурові роботи, як у випадку з ґрунтовим насосом. Це не тільки полегшує і здешевлює монтаж, але і прискорює його. Кілька людей можуть впоратися з такою роботою за один день.
  • Економічність. Про це вже згадувалося вище. Власникам системи не потрібно витрачатися на газ або інше паливо. По суті, такий тепловий насос схожий на кондиціонеру: ви платите тільки за електроенергію, яку споживає обладнання.
  • Довговічність. При коректному монтажі і правильному використанні тепловий насос може прослужити своєму власникові до 40 років. Якщо якась деталь вийде з ладу, її завжди можна замінити. Однак таке трапляється рідко, тому що тепловий насос системи повітря-вода має просту конструкцію і відрізняється надійністю.
  • Автономність. Тепловий насос забезпечить вас комфортом, навіть якщо ви перебуваєте в місцевості, далекій від комунікацій. Встановивши дану систему, ви не будете залежати від поставок газу і палива. Проблему з перебоями електрики може вирішити навіть малопотужний генератор.
  • Екологічність. Тепловий насос не продукує шкідливі відходи, тому абсолютно безпечний для навколишнього середовища. Також завдяки цьому немає необхідності регулярно чистити елементи системи, наприклад, від золи.
  • Безпека. Тепловий насос системи повітря-вода – оптимальний варіант з точки зору пожежної безпеки. Завдяки відсутності газу і палива він не може спалахнути.
  • Відсутність вимог до земельної ділянки. Для установки грунтового теплового насоса потрібна досить велика територія, особливо якщо труби встановлюються горизонтально. Повітряна система позбавлена ​​цього недоліку.
  • Транспортабельність. Якщо ви вирішите переїхати, вам не складе труднощів перевезти елементи повітряного теплового насоса. З іншими типами насосів все набагато складніше. Той же грунтовий варіант потрібно довго демонтувати. Крім того, для його перевезення необхідний великий транспортний засіб.

Ми перерахували найважливіші переваги даних систем. Насправді, переваг набагато більше. Всі плюси даного рішення ви зможете відчути на практиці.

Поделиться ссылкой