Задати питання

Ремонт прецизійних кондиціонерів

Фірма Інсталсіс широко спеціалізується на кліматичному обладнанні. Наші фахівці забезпечують супровід служби будь-якої системи кондиціонування, проводять ремонтні роботи, які включають в себе як ремонт окремих деталей, так і їх повну заміну.

Досить складним видом кліматичного обладнання варто визнати прецизійні кондиціонери, які встановлюються в приміщеннях, де необхідне максимально точне регулювання вологості і температури повітря. Це можуть бути медзаклади, виробничі склади, цехи, наукові лабораторії. Прецизійний кондиціонер являє собою моноблок, що містить в собі вентиляційну споруду, фільтр, холодильну машину з повітроохолоджувачем, водяний повітронагрівач і електричний калорифер. Прецизійні кондиціонери застосовуються як в системах з припливним повітрям, так і в системах з рециркуляцією повітря.

Прецизійні кондиціонери – це досить дороге обладнання, ціна якого обумовлена, в першу чергу, складністю конструкції системи, яка здатна виробляти максимально точне регулювання навіть самих незначних змін температурного режиму приміщення, тим самим постійно підтримуючи заданий мікроклімат в приміщенні.

Якість і точність роботи обладнання залежить від грамотного монтажу і проведення пуско-налагоджувальних робіт. Думка щодо того, що дороге обладнання здатне довго і безперебійно працювати, як показує практика, є помилковою. Довговічність роботи прецизійних кондиціонерів, як і будь-якої іншої високоточної техніки, залежить від їх правильної експлуатації, що супроводжується своєчасним регулярним сервісним обслуговуванням. Сервісне обслуговування кондиціонерів передбачає періодичні профілактичні огляди і роботи, спрямовані на налаштування або ж заміну зношених витратних матеріалів, крім того знадобиться і періодична  чистка кондиціонера , і  заправка кондиціонера.

У разі, якщо ж все-таки сталася поломка обладнання, слід негайно проводити ремонтні роботи. Найпоширенішими видами поломок відзначають вихід з ладу парогенератора в наслідок накипу, або ж поломки компресора, поломки блоку (внутрішнього або зовнішнього), несправність системи управління. У будь-якому випадку, правильно діагностувати поломку здатний тільки фахівець, який проведе повну діагностику і необхідні заміри.

Як згадувалося вище, прецизійні кондиціонери досить складні по влаштуванню, і тільки компетентний фахівець здатний провести діагностику з подальшим ремонтом обладнання. Штат таких фахівців є в нашій компанії. Ми готові надати Вам послуги по сервісному обслуговуванню, які здатне попередити можливість виходу з ладу обладнання. Якщо ж кондиціонер все-таки вийшов з ладу, ми проведемо ремонтні роботи, використовуючи при цьому набуті знання і практику, сучасне обладнання, інструменти та матеріали.

Довірившись нашим професіоналам, Ви будете впевнені в якості та ефективності виконаних робіт.

Поделиться ссылкой