Задати питання

Що входить у вартість укладання теплої водяної підлоги?

Тепла водяна підлога – це система, яка використовує в якості джерела тепла нагріту воду. Вона працює просто: в підлогу монтуються труби, по яких протікає гаряча рідина. Вода може нагріватися як централізованим опаленням, так і автономним котлом. Така система сьогодні популярна. Однак більшість її потенційних власників знають, що собою являє тепла водяна підлога, але не знають, як вона укладається і що входить у вартість. Нижче ми розглянемо статті витрат.

Укладання теплої водяної підлоги: за що доводиться платити?

Монтаж будь-якої підлоги такого типу передбачає покупку основного обладнання – розподільчого колектора і змішувальної групи. Окрему статтю витрат становить робота фахівців. Йдеться про проектування, влаштування бетонної стяжки і, власне, про саме укладання. Чим більше квадратура вашого приміщення, тим дорожче вам обійдеться укладання теплої водяної підлоги. Монтаж являє собою комплекс робіт: прокладання і кріплення труб, укладання та фіксація підкладки, тестування роботи системи. Необхідно витратитися і на матеріали. Більшість компаній, що надають послугу укладання підлоги, дозволяють придбати ці матеріали у них. Перед укладанням необхідно закупити наступні матеріали:

 • бетон;
 • поліетиленова плівка;
 • арматурна сітка;
 • пінополістирол або пінопласт 35 щільності;
 • поліетиленова труба;
 • демпферна стрічка.

Точну вартість, актуальну для всіх випадків, визначити неможливо. По-перше, все залежить від якості продукції, що купується і від бренду. По-друге, різні компанії встановлюють різні ціни на товари. Саме тому рекомендується розглянути кілька пропозицій, перш ніж зробити вибір на користь якогось з виконавців.

Укладання теплої водяної підлоги: чому витрати виправдані?

 • Економія. Така система дозволяє економити 30% на опаленні в класичних приміщеннях. Якщо мова йде про кімнати з стелями вище 3 метрів, ця цифра збільшується до 50%.
 • Раціональне використання простору. Нагрівальні елементи розміщуються в підлозі на відміну від звичайних батарей. Це дозволяє економити місце в кімнаті, а також зробити її більш привабливою візуально.
 • Можливість використовувати теплу водяну підлогу в поєднанні з автономною системою опалення. Підключивши підлогу до котла, ви зможете ще більше економити.
 • Користь з точки зору здоров’я. Тепла водяна підлога мінімізує ризик появи захворювань, пов’язаних з переохолодженням ніг.
 • Недорога установка. Як би там не було, сума, яку потрібно заплатити за укладання підлоги, відносно невелика. Це робить дану систему доступною для середньостатистичного громадянина.

Висновок

Монтаж теплої водяної підлоги – це фінансові витрати, які з часом окупаються за рахунок економічності самої системи. Ринок повниться пропозиціями від численних компаній. Оцінюйте, вибирайте і встановлюйте систему теплої підлоги, яка буде забезпечувати комфорт вам і вашій родині.

Поделиться ссылкой