Задати питання

Технологія укладання теплої водяної підлоги

Тепла водяна підлога – проста в експлуатації, але не проста в монтажі система. Щоб її встановити, потрібно мати певні навички і досвід. Рекомендується довіряти цю роботу фахівцям, адже, зробивши помилку, можна заподіяти чималу шкоду своєму житлу. Навіть якщо ви доручите цю роботу професіоналу, вам корисно буде в загальних рисах знати, як проводиться монтаж. Про це читайте далі.

Укладання теплої водяної підлоги: етапи монтажу

  • Починається все з монтажу колектора на стіну. Вона повинна бути ідеально рівною. В іншому випадку ви зіткнетеся з проблемами вже в процесі експлуатації системи. Щоб уникнути подібних неприємностей, перевіряйте рівність стіни за допомогою рівня.
  • Далі укладається демпферна стрічка. Вона кладеться по всьому периметру приміщення, в якому буде розміщуватися тепла підлога.
  • Наступний етап – укладання теплоізоляції.
  • Укладаються труби з урахуванням схеми, яка була розроблена раніше. Головне на цьому етапі – не допускати частих і надмірних перегинів.
  • Труби кріпляться до колектора фітингами. Важливо домогтися максимально надійного кріплення, адже коли укладання теплої водяної підлоги закінчиться, нічого не можна буде змінити.
  • Проводиться армування і заливається стяжка. Товщина шару стяжки залежить від потужності системи. Спочатку заливаються краї приміщення, а в кінці – центр.
  • Стяжці потрібно дозволити повністю висохнути. Як правило, цей процес триває три тижні. Після того, як висихання закінчиться, майстри проводять тестовий запуск.
  • Кінцевий етап – укладання підлогового покриття. Пам’ятайте: чим товще це покриття, тим повільніше буде нагріватися і остигати підлога. Особливо це стосується керамічного і кам’яного варіанту. Після того, як покриття готове, укладання теплої водяної підлоги вважається завершеним.

На словах це виглядає просто. Насправді дана процедура вимагає великого професіоналізму від виконавця. Якщо ви бажаєте, щоб ваша система була змонтована за всіма правилами, довірте цю роботу фахівцям. Там ви вбережете себе від можливих проблем в майбутньому, які часто призводять до серйозних збитків.

Поделиться ссылкой