Батареї опалення в системі обігріву здатні роками працювати без обслуговування. Але якщо вже назріла необхідність поміняти радіатори опалення, то зробити це хочеться швидко і з мінімальними витратами. « Підключення батарей опалення , схема, різновиди» та інші «страшні» слова стануть зрозумілішими з цією статті.
Якісний монтаж радіаторів опалення. Чому це важливо?
Сьогодні про радіатори опалення треба знати наступне:
- вони бувають сталеві, чавунні, алюмінієві і біметалічні (докладніше тут );
- у них різний робочий тиск і діаметр приєднувальних труб;
- неправильна установка / погано ущільнені різьблення = фонтан з усіх щілин і «приємне» спілкування з сусідами.
Але це не все. Батареї також різняться по тепловій потужності, а це значить, що для обігріву однієї і тієї ж площі буде потрібно РІЗНА кількість секцій. Тут вже треба озброюватися калькулятором або звертатися до фахівців для правильного підбору.
Установка батарей: етапи і інструменти
Приблизний список інструментів , без яких не обійтися, такий:
- перфоратор або ударний дриль;
- молоток;
- рулетка, олівець, рівень;
- ключі трубні (вони ж газові) або відповідні ріжкові;
- запірні крани і перехідники (щоб забезпечити можливість заміни однієї батареї без спуску системи або коли має місце перехід з пластикової на металеву трубу);
- ФУМ-стрічка або герметизуюча паста на високий тиск.
На першому етапі за допомогою рівня, рулетки і олівця варто розмітити на стіні місце під розміщення радіатору. Потім – забезпечити підведення труб до нього (власноруч або за допомогою майстра). Для полегшення процесу можна скласти схему розміщення на папері, а тільки потім перенести її на стіну.
Етап два – кріплення кріплення. Як би дивно це не звучало, але на цій стадії монтажу кронштейни батарей кріпляться на стіну. Для цього спочатку відзначаємо олівцем місця, де будуть отвори (кріплення батареї – лекало), а потім свердлимо їх. У готові отвори вставляємо дюбеля, і кріпимо кронштейни для радіаторів за допомогою ударного саморізу і молотка.
Етап три – установка радіаторів опалення на стіну, а точніше «навішування». Цей етап найпростіший: одягаємо батареї на кронштейни і прикручуємо їх (якщо потрібно). І тепер Вам залишається тільки з’єднати батареї з трубами системи опалення .
Етап чотири – з’єднання. Найбільшу увагу тут приділяється різьбовим з’єднанням. ФУМ-стрічку мотаємо багато і щільно, герметика також не шкодуємо. З’єднання стягуємо щільно, але не «з усієї сили», адже це загрожує пошкодженням як радіатора, так і фурнітури. Якщо є можливість тесту системи під тиском – обов’язково проводимо і усуваємо течі.
Установка радіаторів опалення: ціна в Києві
По Києву і регіону ціни на професійний монтаж систем обігріву варіюються від підозріло низьких до захмарно-фантастичних. І справа тут швидше в бажанні нажитися на довірливих клієнтах, ніж в реально відчутній різниці в якості робіт. Зверніться в Інсталсіс . Ми – на 100% реалісти щодо ціна / якість.
Працюючи з нами, Ви отримуєте:
- підключення батарей опалення, схема для якого буде розроблена для Вас абсолютно безкоштовно;
- індивідуально підібрані по потужності і конфігурації радіатори опалення за ціною від виробника;
- професійну установку в максимально короткі терміни;
- офіційну гарантію як на батареї опалення, так і на виконані роботи;
- відповіді на всі питання і приємні емоції.
Інсталсіс – все для комфорту!
Поделиться ссылкой