Задати питання

Як правильно проводити монтаж кондиціонера?

При установці спліт-системи можна зіткнутися з рядом проблем, тому необхідно здійснювати монтаж, дотримуючись деяких правил. Правильна установка кондиціонера гарантує довгий термін служби, а допущені помилки дуже важко виправити, при цьому часто доводиться купувати дорогі деталі.

На що звернути увагу до монтажу кондиціонерів?

Звичайно, багато речей ми купуємо за принципом «як у друга», але тільки це не повинно стосуватися кондиціонера. У спеціалізованому магазині вас зобов’язані запитати про обсяг приміщення, на яку сторону світла виходять вікна, скільки техніки працює, скільки людей знаходиться в приміщенні і ін. Але зазвичай консультант виїжджає на місце, оглядає, вивчає і робить необхідні виміри. Якщо такі заходи не проводяться, то відразу можна задуматися: чи туди ви звернулися?

Якщо ви хочете встановити кондиціонер недорого, то краще це зробити перед або під час ремонту. У квартирі зі свіжим євроремонтом така послуга обійдеться дорожче. Відразу варто сказати, що монтаж кондиціонера (Київ) можуть здійснити фахівці нашої компанії. Краще скористатися даною послугою, так як кондиціонер – це не холодильник, який принесли, вибрали місце, підключили до розетки і працює.

Монтаж кондиціонерів: етапи проведення

  1. Проведення електропроводки.  Для будь-якого кондиціонера необхідно провести окрему проводку з електрощитом. Так ви будете впевнені, що не станеться перевантаження і випадкового загоряння.
  2. Монтаж зовнішнього блоку. Хорошим варіантом буде установка його на вулиці або на незаскленому балконі. У закритому приміщенні монтувати суворо заборонено. В цьому випадку апарату не буде вистачати забору повітря, і він швидко вийде з ладу. Якщо ви проживаєте на верхніх поверхах, то краще його встановити на даху, але відстань між внутрішнім блоком і зовнішнім не повинна перевищувати допустимих розмірів довжини траси. Якщо квартира знаходиться вище першого поверху, то потрібна спецтехніка; а якщо вище п’ятого, то іноді потрібні послуги промислового альпініста. Блок, встановлений на першому поверсі, краще заховати в клітку, щоб уникнути вандалізму і крадіжки. Наверх блоку потрібно прикріпити козирок, щоб запобігти пошкодженням від бурульок і падаючого снігу. Кріпити обов’язково на міцну стіну і дуже надійно, щоб не відбулося випадкового падіння його на перехожих.
  3. Монтаж внутрішнього блоку. Він повинен бути надійно укріплений так, щоб не було вібрацій, і конструкція не хиталася, інакше вона може розхитатися і рано чи пізно обрушитися вам на голову. При установці потрібно стежити, щоб не відбувалося перекосу, інакше конденсат буде капати на підлогу. Прилад не встановлюють у джерел тепла, так як може деформуватися пластиковий короб, або він буде працювати «на знос». Монтаж кондиціонера здійснюють подалі від робочого місця людини. У приміщенні не повинно бути приладів з високочастотними коливаннями, які можуть принести серйозні збої в роботу системи.
  4. Проведення траси. Буріння для виходу на вулицю краще проводити під невеликим ухилом. При проведенні траси необхідно стежити за тим, щоб трубки не перегиналися, інакше компресору важче буде перекачувати фреон. Траса проводиться з штробленням стін. Це кращий варіант. В іншому випадку фреонопровід можна приховати в пластикові короби або в плінтуси. Після цього робиться вакуумація і заливка фреону.
  5. Тестування приладу. За допомогою спеціальної програми здійснюється запуск-тест програми. Якщо все в порядку, то приступають до прибирання сміття.

Як бачимо, встановити кондиціонер (Київ) не так просто, а є і більш складні мульти-спліт системи, тому краще, якщо ви повністю всі роботи довірите професіоналам. Тільки вони знають всі нюанси правильної установки.

Поделиться ссылкой