Задати питання

Біметалічні радіатори опалення

Питання «батареї опалення: які краще?» мучить всіх, хто бажає тепла і затишку. Купити біметалічні радіатори опалення – оптимальний вихід з будь-якої ситуації. У цій статті ми проведемо аналіз наступних параметрів біметалевих радіаторів опалення: ціна, продуктивність, конструкція, якість і фактор «іменитості».

Батареї опалення біметалеві: реальна вигода чи викинуті гроші?

Противників даного типу радіаторів маса і найбільш «вагомі» аргументи не на користь біметалу це  відносно висока вартість  в порівнянні зі сталевими «побратимами»,  менша теплова інерція , ніж у чавунних,  більш низька тепловіддача , ніж у алюмінієвих. Безумовно, це так. Але противники явно не враховують  такі чинники .

 1. Ефект зниження продуктивності.  Спостерігається у сталі і чавуну через утворення накипу на внутрішніх стінках радіатора. Як наслідок, такі батареї треба чистити або промивати через кожні 3-5 років. Цього недоліку, втім, не має алюміній і біметал.
 2. Ефект робочого тиску і гідроударів.  Не всі чавунні, сталеві і алюмінієві батареї підійдуть для висоток поверховістю 9+. Хочете їх? Доведеться попрацювати і пошукати. З біметалом простіше, адже такі батареї витримують воістину колосальний тиск (до 50 атм) через застосування в конструкції нержавіючої сталі.
 3. Ефект стійкості до пошкоджень.  Розколоти чавунний радіатор простіше простого, алюмінієвий – трохи складніше, сталевий – ще більш проблематично, біметалічний – практично неможливо.
 4. Ефект швидкості тепловіддачі.  Безумовний лідер тут алюміній, на другому місці біметал, потім йдуть сталь і чавун. Якщо робити ставку на теплову інерцію системи обігріву, то загальна картина буде діаметрально протилежною.

Виходячи з вищенаведеного, за сукупністю показників продуктивності, живучості та невибагливості  біметал є явним лідером , що підтверджується нашим практичним досвідом інсталяцій систем обігріву в Києві та Київській області.

Біметал – кращі батареї опалення для квартири?

Наша відповідь – однозначне «Так!». І ось чому:

 • ультрависока надійність;
 • на ринку є універсальні по тиску вироби (без обмеження поверховості);
 • гарантія безпечної експлуатації навіть при прихованій прокладці труб;
 • має місце широка гама форм і розмірів секцій;
 • є можливість підбору кольору;
 • широкий асортимент регулюючої фурнітури дозволяють організувати позонну подачу тепла.

Монтаж біметалевих радіаторів не займає багато часу. Якщо секції не дуже великі, установка радіаторів опалення цілком може бути виконана самостійно однією людиною.

Що стосується «іменитості», на сьогодні воістину бездоганну репутацію мають фірми:

 • закордонні – Leberg, Roda, Mirado, Radiatori, Global;
 • українські – Алтермо.

Власне, географія бренду має вирішальне значення при ціноутворенні. Але тут не варто гнатися за дешевим китайським обладнанням, особливо, якщо це стосується роботи радіаторів в області граничних тисків. «Китайці» його тримають не завжди.

На цьому питання «батареї опалення: які краще?» закритий. Від себе додамо, що наша компанія (Інсталсіс) виконає повний комплекс монтажних робіт в Києві і області. Співпраця з нами – це:

 • безкоштовна консультація;
 • установка тільки оригінальних біметалевих радіаторів опалення, ціни на роботи та обладнання – гарантовано нижчі ринкових;
 • гарантія на роботи.

Крім того, ми маємо можливість купити біметалічні радіатори опалення безпосередньо у виробника (без магазинних накруток). Тому чекаємо Вас, дзвоніть, і ми підберемо і встановимо все в кращому вигляді!

Поделиться ссылкой