Задати питання

Сонячні батареї для опалення будинку – доцільність інвестицій

Ті, хто замислювалися про альтернативні джерела тепла для свого житла, за запитом «Сонячні колектори для опалення будинку ціни Україна» напевно знаходили найрізноманітніші і досить суперечливі відомості. Що ж таїть в собі встановлення сонячних батарей для учасників форуму? Розглянемо всі нюанси, пов’язані з цим, у статті нижче.

Опалення від сонця: міфи і реальність

Розглянемо два головних міфи про геліосистеми:

  1. Такі системи нібито не працюють в похмуру погоду;
  2. Захмарно і невиправдано дорого коштують.

Спростувати їх – просто. По-перше, сучасні геліосистеми здатні забезпечити будинок теплом навіть у похмурий зимовий день. А ось з приводу вартості пам’ятайте – це одноразові витрати, які не вимагають додаткових вкладень на протязі не одного десятка років.

Решта страхів і «думок експертів» про недоцільність і загрозу застосування сонячного обігріву житла пов’язані виключно з корупцією в нашій країні. Держструктури дуже хочуть стабільно наживатися на кожному з нас, продаючи газ і електроенергію по самим космічними цінами, і згодом розпоряджатись божевільним прибутком на свій розсуд. Досвід же Європи і США неодноразово підтверджує ЕФЕКТИВНІСТЬ такого опалення.

Сонячні колектори для опалення будинку та їх характеристики

У наведеній нижче таблиці зведені усереднені по виробникам, типам і моделям характеристики секції сонячного колектора.

Параметр, одиниця виміру  Значення
Тип установки Для плоских і скатних дахів
Теплова потужність, кВт Залежно від інтенсивності освітлення
Оптимальний кут нахилу Залежно від географічної широти
Площа поглинання  Від 1,28 м 2
Тип з’єднання модулів Послідовне, паралельне, змішане
Вартість Від 600 грн.
Вага Від 25 кг

На практиці загальна площа, потужність і маса геліосистеми є кратною числу складових її секцій. Відправною ж точкою до початку робіт є тепловий розрахунок будинку. Варто також розуміти, що чим масивніше система, тим міцнішим повинен бути дах, на який вона встановлюється.

Установка сонячних батарей ціна Україна

Основними факторами ціноутворення в нашій країні на геліосистеми є:

  • географія виробництва модулів;
  • площа геліосистеми;
  • тип установки (визначає, потрібні спеціальні кронштейни чи ні);
  • складність установки (безпосередньо на даху або на дах з лісів або вишки);
  • вартість робіт згідно прайсу монтажної компанії.

У перелік обов’язкових етапів установки входять підготовчі роботи (розмітка даху, установка кронштейнів, кріплення панелей) і остаточний етап (з’єднання панелей в систему, герметизація стиків, перевірка системи). В середньому, на роботи по установці піде від одного до трьох днів. По завершенню система відразу готова до роботи.

Сонячне опалення будинку: висновки та рекомендації

Сонячне опалення – вигідна реальність, але установка сонячних батарей через значну складність самого процесу, враховуючи ще й їх масогабаритні показники, не повинна здійснюватися однією людиною. Крім того, розрахунок величини оптимального нахилу до горизонту краще довірити професіоналам, щоб мати гарантію на роботи.

Компанія Інсталсіс виконує монтаж геліосистем в Києві і області більше 10 років – тільки професійна установка сонячних батарей, 100% успішних інсталяцій. І якщо Вас цікавлять сонячні колектори для опалення будинку, ціни Україна на роботи по монтажу, то зателефонуйте нам! Наша цінова пропозиція – краще на ринку, а якість робіт – приємно Вас здивує.

Інсталсіс – ми робимо складне простим і доступним!

Поделиться ссылкой