Задати питання

Тепловий насос для опалення будинку – тепло з повітря!

Тепловий насос повітря-вода для опалення будинку – ще один спосіб опалення приватного будинку без газу і електрики. Сьогодні дізнаємося, як співвідносяться такі параметри теплового насоса для опалення будинку: цінf, продуктивність і якість.

Купити тепловий насос для опалення будинку – доцільно чи ні?

Багато хто вважає, що отримання тепла з повітря, грунту, води – міф чи спланований обман споживача. Поспішаємо запевнити, що це не так. Наприклад, чи відомо Вам, що надійна робота найекстремальнішої залізниці в світі на китайському Тибетському нагір’ї (а точніше майже 30% її протяжності) забезпечується примітивними тепловими насосами повітря-вода. Зацікавлені? Тоді вникайте в суть викладеного нижче.

Взимку тепла в повітрі мало. Це факт. Такий же, як і закипання певних холодагентів, навіть при мінусовій температурі. Якщо пари киплячого холодоагенту стиснути, то вони серйозно нагріються. Далі все просто: подаємо гарячу пару в теплообмінник, відбираємо тепло для будинку, а охолоджений сконденсований холодоагент відправляємо на повторне нагрівання.

За обсягом і вартістю  монтаж теплового насоса  даного типу є найбільш економним з «побратимів». Все, на що слід сфокусувати свою увагу, – це грамотна установка. Допомога фахівця тут зовсім не завадить, так як в цьому випадку у Вас будуть гарантійні документи і на обладнання, і на роботу.

Трохи про ККД

Старт і робота теплового насосу вимагає певних витрат електроенергії, тобто витрачатися доведеться. АЛЕ віддача тепла даним агрегатом в три-чотири рази перевищує споживання електрики. Крім того, живлення для роботи теплового насоса можна отримувати від геліосистеми, а це додаткове зниження витрат.

Резюмуючи вищесказане, робимо логічний висновок, що покупка  теплового насоса  – великий крок у бік автономного і практично безкоштовного обігріву. Але рішення завжди залишається за Вами. А тепер перейдемо до практики.

Як зробити опалення в приватному будинку на основі теплового насоса?

Щоб обігрів будинку був рівномірним, купити джерело тепла (в нашому випадку тепловий насос) мало. Потрібно ще грамотно організувати доставку теплоносія до житлових кімнатах і інших приміщень (кухня, санвузол, гараж і т. д.). Для цього Вам доведеться самостійно (або за допомогою фахівця) розробити схему системи опалення. Навіщо? Відповідаємо.

Обігріти невеликий одноповерховий будинок – зовсім нескладно, адже все тепло від насоса залишиться на першому поверсі. Якщо ж додається фактор поверховості або мають місце приміщення різного типу, ситуація змінюється самим непередбачуваним чином. Більш детально питання розробки схеми опалення освітлене  тут .

Важливий нюанс роботи з тепловим насосним обладнанням полягає в тому, що система  має значно більшу ефективність, працюючи в парі з конвекторами або системами теплої підлоги,  а не з радіаторами опалення (як у випадку з котлом будь-якого типу). На практиці це величезний плюс, так як інтер’єр не страждає від наявності відкритих оку труб і навісних батарей.

Замість висновків зазначимо, що компанія Інталсіс має значний досвід проектування і монтажу систем опалення на основі різних типів теплових установок в Києві і регіоні, проте найчастіше ми рекомендує своїм клієнтам повітряний тепловий насос. І ось чому:

  • за допомогою такого теплового насосу Ви гарантовано отримаєте тепло з повітря і не будете залежати від газу і електрики;
  • завдяки практичному досвіду, ми прекрасно орієнтуємося в існуючих теплових насосах для опалення будинку, цінах на них, технічних і експлуатаційних характеристиках;
  • ми не уникаємо відповідальності і надаємо гарантію на виконані роботи, обладнання та матеріали;
  • наші ціни цілком реалістичні і відповідають ринковим.
Поделиться ссылкой