Задати питання

Труба для теплої підлоги – вибирайте з розумом!

Ті, хто хоче обзавестися теплою підлогою, часто не надає значення якості  компонентів системи. Купити труби для теплої підлоги сьогодні – не проблема, але як не помилитися з вибором? Труби для теплої підлоги, ціни на них сильно різняться, а інформація на запит «труба для теплої підлоги ціна Україна» надає мало конкретики. Але сьогодні ми це виправимо.

Труба для теплої підлоги: яка краще або основні причини невдач

Основні причини помилок з підбором такі:

  • банальне бажання заощадити;
  • недобросовісна конкуренція (наявність на ринку продукції, практично неотличимой від виробів флагманів ринку);
  • підробки (свідоме дублювання зовнішнього вигляду виробів хедлайнерів з одночасним використанням більш дешевих матеріалів);
  • недостатній асортимент і небажання чекати поставки;
  • мала поінформованість про предмет вибору.

Труби для теплої підлоги можуть бути виготовлені з міді, металопластика, поліпропілену (в тому числі РЕХ). Про їх  достоїнства і недоліки нижче .

Мідь  – безумовний лідер по продуктивності, якості, довговічності і вартості. У той же час через нюанси складання монтувати такі системи беруться далеко не всі майстри і компанії. І Вам доведеться вирішувати, витрачається на такі трубопроводи.

Металопластикові труби  для теплої підлоги, ціна якої значно дешевше міді, і до того ж вона куди простіше монтується. Головні недоліки – високі вимоги до якості стиків і ненульовий коефіцієнт теплового розширення / подовження (при неправильній укладанні тріскаються стики і бетонна стяжка).

Поліпропіленові трубопроводи  мають обмеження по радіусу перегину, робочому тиску і температурі теплоносія. У зв’язку з цим, їх  підбір є індивідуальним для кожного конкретного випадку, будь то спосіб обігріву (основне або допоміжне) або експлуатаційні умови (приватний будинок або квартира).

РЕХ-трубопроводи  позбавлені недоліків, які притаманні поліпропілену, але трохи дорожче. У той же час вони обганяють металопластик за рівнем надійності зварних з’єднань. Але без недоліків і тут не обійшлося. Через малу «пам’яті» матеріалу кожен трубопровід потрібно кріпити через певні інтервали, щоб він не розгинався.

Всі труби, крім мідних, є трубами для теплої підлоги  з кисневим бар’єром . Для металопластику це шар алюмінію, а у поліпропіленових і РЕХ-трубопроводів цю функцію виконує спеціальний полімерний шар. Кисневий бар’єр різко продовжує термін служби теплої підлоги (з 10-15 до 30-50 років), і це варто пам’ятати.

Труба для теплої підлоги: ціна або якість – що важливіше?

Важливий параметр трубопроводів для систем теплої підлоги – це  рівень їх токсичності . Не всі виробники використовують матеріали, що відповідають стандарту ISO 14001, і далеко не всі – ISO 9001. Тому:

  • «Безіменних» і «китайців» для будинку брати не можна (категорично, навіть якщо грошей вистачає тільки на них);
  • з європейських виробників добре себе зарекомендували ICMA, Emmeti, GIACOMINI, HERZ, JENTRO, WAVIN EKOPLASTIK;
  • серед українських постачальників немає нарікань на торговельні марки EUROTERM, MAER, SINOR, і LiSeven.

Як  виведення  зазначимо таке:

  • труби для теплої підлоги за ціною і якістю сильно різняться;
  • оптимальний підбір і  укладання можлива тільки при зверненні до фахівців;
  • якість робіт повинно бути гарантовано відповідним документом.

Сподіваємося, що з нашою статтею визначитися з вибором і купити трубу для теплої підлоги в Україні Вам стане значно простіше. Крім того, не забувайте, що Інсталсіс якісно виконає монтаж теплих підлог по Києву і області за адекватною ціною.

Поделиться ссылкой